Тільки уявіть, як блукаючи по десяткам інтернет-магазинів випадково зустрічаєте капелюх своєї мрії... Той самий прекрасний і неповторний, про який мріяли багато років і який бачили у всіх своїх снах! Не вірячи своїм очам і своїй удачі скоріше клікаєте «купити». Про фасон, колір, розмір полів подумаємо потім, це все така дрібниця, коли знайшли улюблений капелюшок. Потім отримуєте щасливу посилку і в завороженому стані йдете до дзеркала. Приміряєте і знову не вірите своїм очам... не підійшов ні за кольором, ні за розміром. І як же гірко стає на душі від розставання з ним...

Більшість людей вибирають головні убори «на око», без уявлення про розмір своєї голови. Багатьом здається, що це зайва інформація. Однак при оригінальному пошитті головного убору такі знання відіграють важливу роль. Отже, варто все ж дізнатися, як визначити свій розмір і як це зробити правильно.

Як правильно вимірювати розмір голови при замовленні капелюха?Найпростіший і правильний спосіб - виміряти окружність голови сантиметровою стрічкою. За допомогою сантиметрової стрічки обхопіть по колу голову так, щоб лінія обхвату пройшла через саму виступаючу задню частину голови, збоку пройшла через кінчики вух (інакше вони потім не помістяться всередину капелюха), а зверху - трохи вище брів. Тобто Ви подумки повинні уявити, яких місць торкатиметься капелюх. Повторіть вимірювання кілька разів. Окружність голови в сантиметрах і буде розмір вашого капелюха. Пам'ятайте, стрічка повинна нормально сидіти на вашій голові, не сповзати, не соватися з одного боку на іншу або тиснути! Як ви відчуваєте стрічку, так будете відчувати і свій капелюшок.

Порада: проводите цю процедуру перед дзеркалом, це допоможе уникнути прикрих помилок, або попросіть когось допомогти при вимірюванні.

Однак, який розмір голови ви не мали б, є ряд загальних рекомендацій, яких варто дотримуватися при виборі капелюха:
- поля капелюха не повинні бути ширшими за плечі;
- тулія капелюха не повинна бути вужчою за обличчя;
- чим вищий зріст - тим об'ємнішим повинен бути капелюх і ширші поля;
- чим нижчий ріст - тим, відповідно, мініатюрнішим повинен бути ваш капелюшок;
- якщо ви носите окуляри, то віддайте перевагу капелюхові з полями, загнутими вгору;
- більшість моделей капелюхів краще виглядають з прибраним від обличчя волоссям.

Капелюхи надають своїй власниці благородність і легкий гламурний штрих. Тому скоріше заходьте на krasota-ua.com за самим жіночним аксесуаром для справжніх леді!

Вдалих і приємних покупок!